Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

ŘEDITELSKÉ VOLNO

26. 9. 2017

Ve čtvrtek 28.9 je státní svátek a v pátek 29.9 na něj navazuje ředitelské volno.
 

 

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

21. 9. 2017

Dobrý den, stejně jako loni, i letos se do konce září můžete registrovat na stránce logickaolympiada.cz. Je to dobrovolné, kdo chce, může, kdo nechce, nemusí :-)

 

Heslo máte buď z minula, nebo se můžete znovu přihlásit.

 

Děkuji. TW

 

Změna - Dopravní hřiště

13. 9. 2017

Na dopravní hřiště půjdeme ve středu 20.9. V úterý 19.9 se budeme učit podle rozvrhu, ve středu sraz v 7:40, s sebou pití, svačinu, přezůvky, penál, ŽK, úkoláček, jiné učivo děti nemusí.

 

ČTENÁŘSKÝ DENÍK

11. 9. 2017

Velký úkol na celý školní rok. Během školního roku přečtu 5 knížek- encyklopedii, pohádkovou knížku, dobrodružnou knížku, knížku s dětským hrdinou, knížku se zvířecím hrdinou. Vyplním čtenářské listy a na začátku května odevzdám.

 

Mobilní telefon

6. 9. 2017

Dobrý den,

všichni již na mne máte mobilní kontakt (728 884 112). Pokud budete cokoli potřebovat, budu ráda, když mi zavoláte nebo napíšete sms. Nemoc žáka stačí omluvit smskou do tří dnů. Pokud se mnou chcete mluvit, můžeme si domluvit konzultace. Ráda bych Vás poprosila o volání pouze do 17:00. Poté již popřípadě napsat sms. Děkuji Vám za pochopení a přeji hezký den. TW

 

Volná hodina po obědě před odpoledním vyučováním

6. 9. 2017

Dobrý den, ráda bych Vás informavala touto cestou, jak je to s volnou hodinou v úterý po obědě. Vaše děti nechodí již do družiny, tudíž mají na výběr několik možností. Na lístečku, který jsem Vám posílala, jste podepisovali souhlas s tím, že dítě nechodí do družiny a tudíž po oběde, myšleno v době pauzy, nebo po skončení vyučování, může jít sám. Během této pauzy může dítě zůstat i ve škole, ne ve třídě, ale v šatně, kde vykonává dozor vyučující. Také ale může opustit školu, tedy budovu školy, v tu chvíli za něj přebíráte odpovědnost vy. Děti mohou být před školou, na schodech, za předpokladu, že nebudou rušit ostatní třídy, které se učí. Mohou ale také opustit areál školy. Vše záleží na tom, jak se s nimi domluvíte. Vše je také popsáno ve školním řádu školy, v odstavci II. Práva a povinnosti žáků a zákonných zástupců, vztahy žáků a zákonných zástupců se zaměstnanci školy, řádek 22.

22.

Určenou velkou přestávku tráví žáci (podle počasí) venku, ve třídách nebo na chodbách. Polední přestávku tráví žáci buď mimo budovu školy, kde škola nezajišťuje dohled a nenese za žáka zodpovědnost, nebo pobývá ve škole pod dohledem pedagogického pracovníka v přízemí v šatnách, nebo v prostoru za šatnami. V žádném případě se během polední přestávky žáci nezdržují ve třídách.

 

Dětem jsem řekla, již v pondělí, že se musí s Vámi domluvit. Snad je to již takto srozumitelné, pokud byste se ještě chtěli na něco zeptat, klidně mi zavolejte. Děkuji a přeji hezký den. Wlčková Tereza

 

Pracovní sešit a třídní fond.

6. 9. 2017

Prosím o zaplacení 250Kč na pracovní sešit z Aj a třídní fond. Pracovní sešit stojí 224Kč a do fondu vzložím 26Kč. Děkuji, hezký den.

 

Noví žáci

6. 9. 2017

Prosím nové žáky o zaplacení 320Kč na sešity a pomůcky, dále o zaplacení 250Kč na pracovní sešit Aj a třídní fond. (Pracovní sešit 224, 26Kč třídní fond). Děkuji.

 

Omlouvání žáků

5. 9. 2017

Nemoc - prosím o omluvení do 3 dnů, buď emailem či pomocí telefonu (sms, hovor), po návratu žáka do školy, prosím o písemné omluvení v žákovské knížce v omluvném listu.

Uvolnění během dne - prosím o sepsání žádosti o uvolnění na lísteček (ne do úkoláčku), prosím na závěr o větu: Přebírám zodpovědnost.

Uvolnění na víced dnů -  je nutno podat žadost o uvolnění u pana ředitele.

 

Jako čtvrťák budu potřebovat

31. 8. 2017

Jako čtvrťák budu potřebovat

 

- obaly na učebnice (rozměry jsou různé) - přes prázdniny obalit!!!!

- obaly na sešity ( 17 malých, 1 na úkoláček, až v září na PS z AJ )

 

 

V penálu:

pastelky nejen základní barvy, ořezávátko, podepsanou gumu, 2 tužky ( na geometrii tužku č. 2 ), z toho může být jedna mikrotužka, propisku na psaní do ŽK, pero a 1 pero náhradní ( s hrotem, ne kuličkové ), náhradní bombičky, 1 krátké podepsané pravítko na rychlé podtrhávání, zmizík na kaňky, hadřík na pero

-fixy ( nejsou nutné) prosím jinde než v penále

 

Ostatní:

- voskovky české

- nůžky ostré ( ne dětské), musí umět stříhat dobře silnější papír i látku

- lepidlo tuhé i tekuté (Herkules)

- kružítko, dlouhé pravítko, trojúhelník s ryskou ( s vyrytým jménem)

- linkované podložky ( 2 malé podložky se širokými linkami, lepší papírové - neklouzavé) - podepsané

- 2 folie malé - podepsané v horním pravém růžku lihovým fixem

- 1 malá foliová obálka na patent ( na nakopírované listy) a 1 velkou ( na Aj)

- tempery ( s více barvami ),vodovky, křídy prašné umělecké, tuš, skleničku s uzávěrem – vše opět podepsané, 2 hadříky savé, štětec kulatý silný, slabší, nejslabší, plochý velký, modelína

- pracovní oděv

- látkový sáček na TV

- ručník podepsaný s poutkem (přišitým)

- bačkory na přezutí v látkovém sáčku – oboje podepsané

- sáček k lavici (s pevnými šňůrkami )

- velké balení papírových kapesníků

- 1krepový papír jakékoliv barvy

- STÍRACÍ TABULKA + FIX

 

Všechny pomůcky měj podepsané či označené !!!