Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

MATEMATIKA - ČTVRTLETNÍ PRÁCE

31. 10. 2017

MATEMATIKA – ČTVRTLETNÍ PÍSEMNÁ PRÁCE, VE ČTVRTEK 2.11.

  • PÍSEMNÉ +/-, SLOVNÍ ÚLOHY, DĚLENÍ SE ZBYTKEM, PÍSEMNÉ X/:, ZAOKROUHLOVÁNÍ
  •  
 

VLASTIVĚDA TEST

31. 10. 2017

Ve čtvrtek 2.11. bude test z vlastivědy, povrch ČR. Znát, co je to nadmořská výška, pohoří a jejich nejvyšší hory.

 

Divadlo, pátek 13.10

2. 10. 2017

V pátek 13.10 půjdeme do divadla na pohádku Čarodějův učeň. Prosím o poslání 60Kč. Děkuji.

 

Pozor zítra test - Vlastivěda

2. 10. 2017

Zítra budeme psát opakovací test z vlastivědy, děti budou odpovídat jedním maximálně dvěma slovy na otázku.

PŘ) V čele státu stojí? - prezident

Je volen na kolik let? 5

Naše hlavní město se jmenuje - Praha

atd.

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

26. 9. 2017

Ve čtvrtek 28.9 je státní svátek a v pátek 29.9 na něj navazuje ředitelské volno.
 

 

LOGICKÁ OLYMPIÁDA

21. 9. 2017

Dobrý den, stejně jako loni, i letos se do konce září můžete registrovat na stránce logickaolympiada.cz. Je to dobrovolné, kdo chce, může, kdo nechce, nemusí :-)

 

Heslo máte buď z minula, nebo se můžete znovu přihlásit.

 

Děkuji. TW

 

Změna - Dopravní hřiště

13. 9. 2017

Na dopravní hřiště půjdeme ve středu 20.9. V úterý 19.9 se budeme učit podle rozvrhu, ve středu sraz v 7:40, s sebou pití, svačinu, přezůvky, penál, ŽK, úkoláček, jiné učivo děti nemusí.

 

ČTENÁŘSKÝ DENÍK

11. 9. 2017

Velký úkol na celý školní rok. Během školního roku přečtu 5 knížek- encyklopedii, pohádkovou knížku, dobrodružnou knížku, knížku s dětským hrdinou, knížku se zvířecím hrdinou. Vyplním čtenářské listy a na začátku května odevzdám.

 

Mobilní telefon

6. 9. 2017

Dobrý den,

všichni již na mne máte mobilní kontakt (728 884 112). Pokud budete cokoli potřebovat, budu ráda, když mi zavoláte nebo napíšete sms. Nemoc žáka stačí omluvit smskou do tří dnů. Pokud se mnou chcete mluvit, můžeme si domluvit konzultace. Ráda bych Vás poprosila o volání pouze do 17:00. Poté již popřípadě napsat sms. Děkuji Vám za pochopení a přeji hezký den. TW

 

Volná hodina po obědě před odpoledním vyučováním

6. 9. 2017

Dobrý den, ráda bych Vás informavala touto cestou, jak je to s volnou hodinou v úterý po obědě. Vaše děti nechodí již do družiny, tudíž mají na výběr několik možností. Na lístečku, který jsem Vám posílala, jste podepisovali souhlas s tím, že dítě nechodí do družiny a tudíž po oběde, myšleno v době pauzy, nebo po skončení vyučování, může jít sám. Během této pauzy může dítě zůstat i ve škole, ne ve třídě, ale v šatně, kde vykonává dozor vyučující. Také ale může opustit školu, tedy budovu školy, v tu chvíli za něj přebíráte odpovědnost vy. Děti mohou být před školou, na schodech, za předpokladu, že nebudou rušit ostatní třídy, které se učí. Mohou ale také opustit areál školy. Vše záleží na tom, jak se s nimi domluvíte. Vše je také popsáno ve školním řádu školy, v odstavci II. Práva a povinnosti žáků a zákonných zástupců, vztahy žáků a zákonných zástupců se zaměstnanci školy, řádek 22.

22.

Určenou velkou přestávku tráví žáci (podle počasí) venku, ve třídách nebo na chodbách. Polední přestávku tráví žáci buď mimo budovu školy, kde škola nezajišťuje dohled a nenese za žáka zodpovědnost, nebo pobývá ve škole pod dohledem pedagogického pracovníka v přízemí v šatnách, nebo v prostoru za šatnami. V žádném případě se během polední přestávky žáci nezdržují ve třídách.

 

Dětem jsem řekla, již v pondělí, že se musí s Vámi domluvit. Snad je to již takto srozumitelné, pokud byste se ještě chtěli na něco zeptat, klidně mi zavolejte. Děkuji a přeji hezký den. Wlčková Tereza

 


 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA